НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ВУЗІВСЬКОГО ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБЛІК І АУДИТ»

28 квітня 2016 року відбулось нагородження переможців вузівського туру Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит».

Організатором виступила кафедра обліку і аудиту Київського національного університету технологій та дизайну.

Призерами вузівського туру Всеукраїнської студентської олімпіади  зі спеціальності «Облік і аудит» стали: Ігнатенко В.В. (І місце), Білоконь М.С. (ІІ місце), Іваніцька В.О. (ІІІ місце).

Призерами вузівського туру Всеукраїнської студентської олімпіади  з дисциплін стали:

«Фінансовий облік»  - Кисельова А.А. (І місце), Ігнатенко В.В. (ІІ місце), Войналович Н.М. (ІІІ місце).

«Управлінські інформаційні системи в аналізі і аудиті» -  Штронда I.О. (І місце), Матяш Ю.М. (ІІ місце), Маринченко В.М. (ІІІ місце).

«Облік в банках» -  Антонець В.О. (І місце), Ігнатенко В.В.  (ІІ місце), Білоконь М.С. (ІІІ місце).

«Аналіз господарської діяльності» - Войналович Н.М. (І місце), Антонець В.О. (ІІ місце), Ігнатенко В.В. (ІІІ місце).

«Управлінський облік» -  Ігнатенко В.В. (І місце), Кисельова А.А. (ІІ місце), Бондарчук Т.В. (ІІІ місце).

«Аудит» - Ігнатенко В.В. (І місце), Кисельова А.А. (ІІ місце), Штронда I.О. (ІІІ місце).

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

05.05.2016