Привітання ветеранів Другої світової війни

Колектив Київського національного університету технологій та дизайну щиро вітає ветеранів Другої світової війни і бажає всім міцного здоров’я, щастя, любові, благополуччя, ясного та мирного неба над головою.

Напередодні свята в університеті була організована експозиція на честь героїв-переможців та вшанування їх пам’яті.

На відзначення Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 5 травня 2016 року відбулась зустріч-бесіда студентів та співробітників університету «Мужність і відвага крізь покоління» за участю ветеранів війни. У читальному залі бібліотеки була представлена виставка-екскурсія за матеріалами, зібраними музеєм КНУТД, присвячена 8–9 травня (День пам’яті та примирення, День Перемоги).

Від імені колективу, профком КНУТД, напередодні свята вручив подарунки ветеранам. Нащадки завжди будуть пам’ятати їхні подвиги.

Земний уклін і безмежна вдячність Вам, дорогі наші воїни-переможці, за вільну землю, за честь і гідність Батьківщини!

06.05.2016