Театральна прем’єра травня

5 травня в Київському національному університеті технологій та дизайну відбулась прем’єра вистави «О. Генрі. ПРОСТІ ІСТОРІЇ», яку підготувала Театральна студія Центру культури та мистецтв нашого університету. Переглянути виставу і підтримати молодих акторів прийшли студенти, викладачі та співробітники університету.

Вистава побудована за мотивами чотирьох оповідань відомого американського письменника О.Генрі: «Поки чекає автомобіль», «Дари Волхвів», «Пурпурова сукня» та «Останній листок». Режисер-постановник вистави – Олександр Білера, художній керівник театральної студії.

Що таке любов? Хто та людина, котра поруч з Вами? Які вони, справжні цінності життя? Це історії, котрі можуть статися з нами щодня, начебто прості, і водночас несподівані. Проте всі історії сповнені людської доброти, щирості та любові.

Ми дуже раді, що в нашому університеті навчаються такі талановиті молоді люди. Емоції і враження, які подарували глядачам актори, є незабутніми! Дякуємо колективу театральної студії за чудовий святковий подарунок і з нетерпінням чекаємо нових прем’єр.

06.05.2016