Участь студентів кафедри КІТВТ КНУТД у Всеукраїнській олімпіаді

Студенти кафедри Комп’ютерно-інтегровані технологій та вимірювальної техніки прийняли участь в Всеукраїнській студентській олімпіаді “Мехатроніка в машинобудуванні “ яка проходила Київському політехнічному університеті за підтримки навчально-методичного центру «Festo».

Студент кафедри комп’ютерно - інтегрованих технологій та вимірювальної техніки Богдан І. зайняв друге місце
в індивідуальному заліку на Всеукраїнській студентській олімпіаді “Мехатроніка в машинобудуванні “ у 2015 році

Студентська команда кафедр комп’ютерно - інтегрованих технологій та вимірювальної техніки – студенти Дяченко А. та Богдан І.
та  інженерної механіки – ст. Шепетько А. на Всеукраїнській студентській олімпіаді “Мехатроніка в машинобудуванні“

Студент Богдан І. здає конкурсне завдання з курсу «Пневматики» доценту Якимчуку М.В. та д.т.н., професору Орловському Б.В.

Команда КНУТД на Всеукраїнській студентській олімпіаді “Мехатроніка в машинобудуванні “ . Студент Шепетько А., Богдан І., Дяченко А.

10.05.2016