Концерт «Духовність єднає Україну»

11 травня в Київському національному університеті технологій та дизайну відбувся урочистий концерт в рамках VIII Міжнародної пасхальної асамблеї - 2016 «Духовність єднає Україну». До нашого університету завітали професійні музиканти, справжні віртуози з різних куточків України. Організатором заходу є Національна музична академія України імені П.І. Чайковського і особисто ректор Володимир Іванович Рожок.

Студенти, викладачі та співробітники університету із задоволенням відвідали це святкове дійство.

На концерті звучали твори відомих українських та зарубіжних композиторів. Розпочався концерт виступом Квартету баяністів імені М.Різоля Національної філармонії України.

Прекрасною грою та неперевершеним чуттєвим співом порадували глядачів Тріо бандуристок «Мальви» Одеської обласної філармонії.

Справжні віртуози інструментального тріо «Болеро» КП «Житомирська обласна філармонія імені С.Ріхтера» подарували незабутні враження від виконаних композицій.

Гордість академії Квартет мідних духових інструментів НМАУ ім. П.І. Чайковського завершили концерт своїм неперевершеним виступом.

Не випадково концерт завершили твором І. Берліна «Одягаючись дуже модно». Як зазначила проректор з наукової, творчої роботи та міжнародних зв’язків Національної музичної академії Олеся Степанівна Олійник, це присвячено саме нашому університету.

Це мистецьке дійство подарувало глядачам світлі та радісні відчуття. Почуття того, що в Україна живе і процвітає високе мистецтво, переповнювало присутніх гордістю.

Всім артистам вручили пам’ятні відзнаки від імені Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського та Київського національного університету технологій та дизайну. Проректор з наукової та інноваційної роботи Віктор Володимирович Каплун  за дорученням ректора університету Івана Михайловича Грищенка передав лист-подяку ректору музичної академії  Володимиру Івановичу Рожку.

Щиро дякуємо митцям за такий чудовий святковий подарунок!

12.05.2016