Міжкафедральний науковий семінар Факультету економіки та бізнесу

17 травня 2016 року о 14-00 у конференц-залі КНУТД, 1 корпус, 3-й поверх відбудеться міжкафедральний науковий семінар факультету економіки та бізнесу з розгляду та обговорення дисертаційної роботи

КОСТИНЕЦЬ ВАЛЕРІЇ ВОЛОДИМИРІВНИ на тему «Стратегія управління розвитком туристичної галузі України на основі брендингу», представленої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.03 – Економіка та управління національним господарством.

Науковий керівник: Єрмошенко Микола Миколайович, доктор економічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, проректор з наукової роботи ВНЗ «Національна академія управління».

Роботу виконано у ВНЗ «Національна академія управління».

Рецензенти:

Лойко Валерія Вікторівна, доктор економічних наук, доцент, завідувач кафедри економіки підприємства Київського національного університету технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України.

Шіковець Катерина Олексіївна, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри економічної кібернетики та маркетингу Київського національного університету технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України.

16.05.2016