Завершила роботу І Міжвузівська конференція «Діалог культур у Європейському освітньому просторі»

У рамках відзначення Дня науки в Україні, 16 травня 2016 року в Київському національному університеті технологій та дизайну відбулося пленарне засідання І Міжвузівської конференції «Діалог культур у Європейському освітньому просторі», яка покликана підвищувати якість підготовки іноземних студентів у вишах України, покращувати їх адаптацію у мовному середовищі, створювати умови для науково-дослідної роботи та публічних виступів.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися завідувач кафедри іноземних мов КНУТД к.ф.н., доц. Тьопенко Ю. А., директор навчального центру міжнародного співробітництва к.е.н., доц. Шульга В. М., доц. кафедри іноземних мов КНУТД к.ф.н. Дворянчикова С. Є. та поважний представник від Пекінського університету ‒ пан Ван Чжао Ци, які відмітили, що в умовах всесвітньої глобалізації знання іноземних мов стають особливо актуальними, а сучасний стан освітнього процесу вимагає запроваджувати інновації та механізми розвитку науки саме у середовищі студентів і молодих вчених.

На пленарному засіданні були заслухані цікаві і змістовні доповіді студентів з Китайської Народної Республіки, Узбекистану, Бангладешу, Азербайджану, Ірану та Марокко.

Кращі доповіді будуть опубліковані у збірці матеріалів конференції.

Завершилось пленарне засідання церемонією вручення дипломів учасникам конференції.

17.05.2016