Відкриття Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технічна електрохімія»

У рамках відзначення Дня науки в Україні, 18 травня 2016 року в Київському національному університеті технологій та дизайну відбулося урочисте відкриття ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технічна електрохімія».

З привітанням від імені ректора до учасників звернувся голова оргкомітету олімпіади, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків професор Чабан Віталій Васильович. Також виступили декан факультету хімічних та біофармацевтичних технологій доцент Баула Ольга Петрівна і голова журі, завідувач кафедри електрохімічної енергетики Барсуков В'ячеслав Зіновійович.

В олімпіаді цього року приймають участь 25 студентів з 5 ВНЗ України та 1 ВНЗ Білорусії:

• Київського національного університету технологій та дизайну;
  • Київського національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»;
  • Харківського технічного університету України «Харківський політехнічний інститут»;
  • Українського державного хіміко-технологічного університет «Дніпропетровський хіміко-технологічний інститут»;
  • Черкаського державного технологічного університету;
  • Білоруського державного технологічного університету.

До складу журі увійшли представники 7 ВНЗ, у тому числі Білоруського державного технологічного університету (м. Мінськ, Білорусь) та Ягеллонського університету (м. Краків, Польща).

19.05.2016