«Україна очима студента КНУТД»

Екскурсія до Корсунь-Шевченківського державного історико-культурного заповідника. За ініціативи факультету дизайну та при підтримці студентської профспілкової організації було організовано виїзну екскурсію до Корсунь-Шевченківського державного історико- культурного заповідника. Студенти та викладачі університету відвідали художню галерею заповідника, де проходить експозиція картин відомого українського художника Мусієнка Володимира Онікійовича, кандидата технічних наук, професора кафедри ергономіки і проектування одягу факультету дизайну.

Учасники екскурсії з великим задоволенням прослухали лекцію про історію Корсунь - Шевченківського державного історико-культурного заповідника, відвідали Музей історії Корсунь-Шевченківської битви, прогулялись мальовничими місцями ландшафтного парку – пам'ятки садово-паркового мистецтва XVIII—XIX ст. Організований захід залишив велику кількість позитивних вражень та став продовженням екскурсійно-просвітницької програми від студентської профспілки «Україна очима студента КНУТД».

19.05.2016