День донора в КНУТД

В Київському національному університеті технологій та дизайну пройшли Дні донора. Для наших студентів та співробітників це вже стало звичною справою. Один раз на рік не залежно від обставин всі приходять до пункту здачі крові, аби допомогти тим, хто цього потребує понад усе. Сьогодні це надзвичайно потрібно нашим героям – тим, хто виборює свободу і єдність України в зоні АТО.

Очолює цю благодійну акцію  голова Червоного хреста КНУТД Кулініч Людмила Володимирівна. В цьому році надзвичайною активністю відзначились студенті факультету Хімічних та біофармацевтичних технологій. Долучились до акції й студенти інших факультетів. Про виконання свого громадянського обов’язку не забуває і керівництво університету. Проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Чабан Віталій Васильович є незмінним учасником цієї акції вже декілька років поспіль.

Дуже дякуємо всім, хто приймає участь в цій корисній справі. Ми вами пишаємось!

19.05.2016