Університет святкує День вишиванки

Сьогодні багато студентів, викладачів і співробітників Київського національного університету технологій та дизайну прийшли у вишиванках. Для всіх українців це не тільки найяскравіше вбрання, а справжній символ національної гордості. Мабуть, немає українця, в якого не було б вишиванки. Так приємно, що ми долучилися до цього міжнародного свята.

Університет сьогодні виглядав яскраво та колоритно. Від різноманіття кольорів та візерунків захоплювало подих. Адже це свято духовної спадщини українського народу. Це свято покликане зберегти стародавні традиції створення неповторного образу.

Наші символи і традиції – це гордість українців. Це те, що нас об’єднує і долає всі межі. Пишаємось, що ми – УКРАЇНЦІ!!!

19.05.2016