Круглий стіл на тему «Тенденції розвитку сучасної фотографії в Україні»

В Київському національному університеті технологій та дизайну 30 травня відбувся круглий стіл на тему «Тенденції розвитку сучасної фотографії в Україні». Організатором заходу виступив Київський національний університет технологій та дизайну, модераторами – Вікторія Мироненко, доцент кафедри дизайну КНУТД, Володимир Овчарек, завідувач кафедрой дизайну КНУТД та студенти кафедри дизайну.

На захід були запрошені відомі митці світового та вітчизняного рівня: доктор Херш Чадха з Об’єднаних Арабськіх Еміратів, Едуард Странадко, фотохудожник, голова Національної спілки фотохудожників України, Павло Тарасов, голова Асоціації фотоклубів України, фотографи Юрій Косін, Олександр Ляпін, Микола Іващенко.

Під час круглого столу учасники провели дискусію між запрошеними експертами та гостями. Захід мав на меті створити платформу для обміну та інтеграції української комерційної фотографії у світовий простір. Кожен з запрошених гостей мав стати безпосереднім учасником діалогу, що створили організатори заходу, який створив сьогодні атмосферу взаєморозуміння. Всі учасники відзначили плідну атмосферу і дружню обстановку та творчий настрій заходу.

02.06.2016