Почесний доктор КНУТД Херш Чадха

У Київському національному університеті технологій та дизайну 30 травня відбулась урочиста церемонія вручення Диплома «Почесного доктора» і нагородження пам’ятним знаком та академічною мантією відомого майстра світового рівня Доктора Херш Чадха.

Ректор Іван Михайлович Грищенко зазначив, що доктор Херш Чадха є видатною людиною і меценатом світового рівня. Вклад професора в підтримку університету дуже вагомий і цілеспрямований: це і обладнання для студентської фотостудії, і створення бібліотеки унікальних видань з фотомистецтва, і постійні стажування студентів у різних країнах світу.

Девіз Херш Чадха: «Життя прекрасне, і фотографія тільки підсилює це».

На радість студентів доктор Херш Чадха, графік якого розписаний, завжди шукає можливість провести майстер-класи для студентів КНУТД. Своїми виступами майстер викликає непідробний захват і щире захоплення не тільки у студентів, а й у фотографів-професіоналів. Роботи Херш Чадхи мають якусь феноменальну енергетику, дають потужний заряд настрою, не залишають байдужими глядачів . Треба відзначити, що доктор Херш Чадха є автором Серії фотографічних книг «Elements» та «Elements I, II и III», в яких показана природа в її різних настроях. Виручка від продажу книг спрямовується до WWF (Всесвітнього Фонду Захисту Природи). Цими книгами користуються студенти відомих освітніх центрів Гарварда і Стенфорда.

Його фотографії знаходяться у приватних колекціях відомих діячів, у тому числі, й членів королівської сім’ї.

Свої видання він присвячує природі, захоплюючим місцям нашої планети, возвеличенню жінки та її неперевершеній красі, унікальності людини та, одночасно, її тісним зв’язкам та схожістю з об’єктами навколишнього середовища.

Херш Чадха є співробітником Королівського фотографічного товариства (ARPS), відмічений нагородами за високий рівень майстерності, а також демонстрацією технічних і візуальних знань в області фотографії. Він є активним учасником всесвітнього заходу World Press Photo.

Херш Чадха є засновником премії інституту журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Є членом наступних організацій:

• Всесвітнього Фонду Захисту Природи,
  • Королівського товариства фотографів Великої Британії,
  • Товариства образотворчих мистецтв Об’єднаних Арабських Еміратів,
  • Національної спілки фотохудожників України,
  • Американського товариства фотографів ЗМІ (ASMP),
  • Північно-Американського товариства Фотографів Природи (NANPA),
  • Співтовариства випускників Гарвардського Університету в ОАЕ,
  • Асоціації випускників Стенфордської Школи Бізнесу (Велика Британія).

Багатогранне життя доктора не може не захоплювати і не вражати молоде покоління своїм ентузіазмом і майстерним володінням своєю справою.

Кожен приїзд доктора - подія для університету. Вітаємо Херш Чадха і бажаємо довгих творчих успіхів!

02.06.2016