Третій конкурсний день Міжнародного конкурсу молодих модельєрів-дизайнерів «Печерські каштани»

Міжнародний конкурс молодих модельєрів-дизайнерів «Печерські каштани» в самому розпалі. 2 червня 2016 року відбувся ІІІ-й півфінал конкурсу, де на розгляд вельмишановного журі були представлені роботи в номінаціях «Pro-Art», «Pret-a-Porter De Lux» та «Folk».

В цих номінаціях оцінювали роботи відомі експерти у світі моди, яких ми мали честь запросити в журі конкурсу: Серж Пайє (художник-дизайнер будинку моди “Ідол”, куратор в Studio Parisien des Art set de la Mode (Париж)), Марія Рева (дизайнер-модельєр), Ольга Маєлкова (голова приймальної комісії італійського Istituto Europeo Di Design), Марина Колосніченко (декан факультету дизайну КНУТД), Тетяна Ніколаєва (завідувач кафедрою художнього моделювання костюма КНУТД), Хелен Червіц (історик моди, стиліст), В’ячеслав Дюденко (топ стиліст, власник салонів краси «D2»), Тетяна Іващенко (дизайнер одягу), Олександра Капітонєнко (конструктор, стиліст, модельєр міжнародного класу), Юлія Шелєхова (генеральний директор мережі магазинів одягу українських дизайнерів UDRESS), Анна Моісеєва (керівник департаменту маркетингу компанії Softorg), Анжеліка Долженко (засновник Fashion Film Fastival).

В сьогоднішніх номінаціях були представлені дуже яскраві і незвичайні колекції. Талановиті дизайнери вразили членів журі своїми експериментами. А глядачі не втомлювались підтримувати конкурсантів гучними оплесками.

Наш конкурс не залишився поза увагою і представників мас-медіа, які висвітлюють ці яскраві події в провідних модних журналах та в теле- і радіоновинах.

03.06.2016