Участь у Міжнародному форумі Cosmetics Ukraine 2016

1-2 червня 2016 року Київський національний університет технологій та дизайну прийняв участь  у Міжнародному форумі COSMETICS UKRAINE, який проводився Асоціацією «Парфумерія та косметика України».

Факультет хімічних та біофармацевтичних технологій (декан О.П. Баула) був представлений у Ярмарку вакансій, в рамках якого відбулася жива дискусія між представниками вищих навчальних закладів України та роботодавцями.

Ярмарок вакансій косметичній галузі - це нова для українського ринку подія, яка дозволила підприємствам і організаціям косметичної індустрії представити свої пропозиції про роботу для професіоналів галузі та знайти кваліфікований персонал.

Участь у ярмарку прийняли лідери галузі - представники українських і зарубіжних компаній, і це робить участь в ній подвійно привабливим, а також представники усіх профілюючих вищих навчальних закладів.

Студенти та викладачі кафедри промислової фармації були безпосередньо задіяні в організації та проведенні форуму, за що отримали слова вдячності від Асоціації «Парфумерія та косметика України».

В рамках ділової програми доцент кафедри промислової фармації Моспанова О.В. представила доповідь про особливості підготовки кадрів для косметичної галузі, звернувши увагу на необхідність більш тісної співпраці з відомими фірмами-виробниками.

Незважаючи на те, що захід такого формату був проведений вперше, організаторам вдалося зібрати на платформі найвідоміших представників косметичної галузі, були заслухані біля 30 доповідей, у виставці прийняли участь більше 50 фірм-виробників.

03.06.2016