Майстер-класи в рамках Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів «Печерські каштани»

«Печерські каштани» - це не тільки можливість показати свої навички в рамках конкурсної програми, а й можливість обмінятись досвідом та навчитись чогось нового. Адже майстер-класи від членів журі конкурсу – відомих та провідних дизайнерів – вже стали обов’язковою частиною.  Цим заходам приділяється окремий день в рамках конкурсної програми.

Марина Кісіль, pHd, стажер Університету дизайну та мистецтв Burg Giebichenstein (Німеччина), розповідала конкурсантам і студентам цікаві моменти експериментального формоутворення в сучасному дизайні одягу. Анжеліка Долженко, засновник Fashion Film Fastival, презентувала свій фестиваль і запросила всіх долучитися до цього заходу.

Представники компанії Softorg презентували високотехнологічне швейне обладнання. До речі, ці сучасні швейні машинки є серед призів конкурсу «Печерські каштани».

Ольга Маєлкова, голова приймальної комісії італійського Istituto Europeo Di Design, провела майстер-клас на тему «Мода – це відчуття. Новий погляд на «Зроблено в Італії».

І як завжди не змогла не відвідати свій улюблений університет Влада Литовченко, Голова Міжнародного Фонду культурного співробітництва, Радник міністра з питань сім’ї, молоді та спорту, доцент Міжнародного університету «Україна». Її зустріч зі студентами була яскравою та незабутньою.

Всі учасники та гості були дуже задоволені від можливості поспілкуватись з експертами.

04.06.2016