«СМАЙЛ» збирає друзів

Народний вокальний ансамбль «СМАЙЛ» в 2015-2016 навчальному році майже повністю оновив свій склад, до якого увійшли юні талановиті першокурсниці. Завдяки художньому керівнику – Лауреату Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів Марині Керусенко, ансамбль підготував новий різноманітний репертуар, з яким бере участь в усіх культурно-мистецьких заходах університету, міських заходах, а також у благодійних концертах.

8 червня 2016 року народний вокальний ансамбль «СМАЙЛ» запросив до себе на звітний концерт всіх шанувальників вокального мистецтва, а також своїх друзів с Театральної студії та Школи бального танцю «Вчимось красиво танцювати», з якими здійснили постановку декількох спільних номерів.

Щиро дякуємо всім за підтримку та бажаємо нових творчих успіхів та музики в серці!

08.06.2016