Стартувала вступна кампанія до КНУТД

В Київському національному університеті технологій та дизайну стартувала вступна кампанія 2016 року.

На вступників у цьому році чекає декілька змін, що відрізнятимуть цей вступний рік від попередніх. В цьому році прийом документів на вступ до КНУТД та коледжів КНУТД за результатами ЗНО здійснюватиметься виключно в електронній формі, крім пільгової категорії абітурієнтів. Проте абітурієнти все одно приходять до університету, щоб ближче познайомитись з майбутніми наставниками та більше дізнатись про обрані спеціальності.

В цьому році буде здійснюватися набір за новим єдиним переліком 2015 року галузей і спеціальностей, що дасть можливість змінити освітню траєкторію в майбутньому. Слід відзначити, що освітні програми в Київському національному університеті технологій та дизайну розроблені з урахуванням вимог роботодавців – провідних українських та зарубіжних підприємств, з якими університет плідно співпрацює.

А от абітурієнти, що вступають у магістратуру та на бакалавра на базі отриманого диплома молодшого спеціаліста, вже почали готуватись до вступних випробувань.

Крім того наші студенти під час вступної кампанії працюють волонтерами і допомагають абітурієнтам та їх батькам швидко зорієнтуватись в розміщенні приймальних комісій факультетів та надають необхідну інформацію про університет.

12.07.2016