Київський національний університет технологій та дизайну на Kyiv Fashion 2016

Сьогодні у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулося відкриття 31-го Міжнародного фестивалю моди «Kyiv Fashion». Цей фестиваль є найбільшим міжнародним виставковим проектом, який має багаторічну успішну історію, зберігає кращі виставкові традиції. «Kyiv Fashion» є найбільш авторитетним форумом у сфері модної індустрії України.

На офіційному відкритті були присутні представники українських та іноземних виробників в сфері легкої промисловості, віце-президент Української асоціації підприємств легкої промисловості «Укрлегпром» Тетяна Леонідівна Ізовіт та проректор КНУТД з наукової та інноваційної роботи Віктор Володимирович Каплун.

З метою просування розробок КНУТД на ринок легкої промисловості та індустрії моди, встановлення нових контактів з підприємствами - учасниками ринку, активізації розповсюдження інформації про університет Київський національний університет технологій та дизайну традиційно прийняв участь у цьому фестивалі. На нашому стенді були представлені нові моделі дитячої шкільної форми, розроблені викладачами та студентами університету.

В рамках 31-го Міжнародного фестивалю моди «Kyiv Fashion» відбувся дискусійний форум  на тему «Модна індустрія та рітейл у просуванні «Made in Ukraine» в Україні». Учасники форуму обговорювали тенденції розвитку індустрії текстилю, одягу та взуття в Україні та шляхи виходу на нові ринки збуту.

07.09.2016