ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ МІЖКАФЕДРАЛЬНОГО НАУКОВОГО СЕМІНАРУ ФАКУЛЬТЕТУ МЕХАТРОНІКИ ТА КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ 15 вересня 2016 року

15 вересня 2016 року о 14-00 в ауд. 3-320, 3 корпус, 3-й поверх відбудеться міжкафедральний науковий семінар факультету мехатроніки та комп’ютерних технологій з розгляду та обговорення дисертаційної роботи

КОВАЛЬОВА ОЛЕКСІЯ ІВАНОВИЧА на тему «Наукові основи оцінювання якості функціонування електропостачальних підприємств на базі ефективного використання техніко-економічної інформації», представленої на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 05.01.02 – стандартизація, сертифікація та метрологічне забезпечення.

Науковий консультант:

Зенкін Анатолій Семенович, доктор технічних наук, професор, професор кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій та вимірювальної техніки Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Роботу виконано в Київському національному університеті технологій та дизайну МОН України.

Рецензенти:

Хімічева Ганна Іванівна, доктор технічних наук, професор, професор кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій та вимірювальної техніки Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Зубрецька Наталія Анатоліївна, доктор технічних наук, професор, професор кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій та вимірювальної техніки Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Федін Сергій Сергійович, доктор технічних наук, професор, професор кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій та вимірювальної техніки Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Секретар міжкафедрального наукового семінару                                                                                                                                                                                      К.І. Скрипка

10.09.2016