Конференція студентського самоврядування КНУТД

13.09.2016 була проведена конференція студентського самоврядування Київського національного університету технологій та дизайну. На конференції були присутні делегати від студентів всіх факультетів університету. Гостями конференції були також проректор з науково-педагогічної роботи Гаркавенко Світлана Степанівна, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків  Чабан Віталій Васильович, голова профкому Арабулі Арсен Торелович, голова профкому студентів Кожушко Роман.

Відкрила  конференцію в.о. Голови Студентського парламенту Кураксіна Валерія. З вітанням та побажаннями плідної роботи виступила проректор з науково-педагогічної роботи Гаркавенко Світлана Степанівна. Вона відзначила важливу роль студентського самоврядування в житті університету.

Конференція розглянула питання організації прямих виборів студенського парламенту та висунення делегатів на конференцію трудового колективу КНУТД.

Програма конференції була виконана повністю.

До складу виборчої комісії по виборах студенського парламенту Київського національного університету технологій та дизайну ввійшли – 7 членів.

1. Горбенко Віктор

2. Шушайло Катерина

3. Кучеренко Максим

4. Пешовець Ірина

5. Попрієнко Руслан

6. Загорська Аліна

7. Красіловський Володимир

Делегатами конференцію трудового колективу КНУТД обрано:

1. Потах Юлія Василівна
  19. Дуброва Альона Олександрівна
  20. Гостроушко Максим Сергійович
  21. Овчаренко Сергій Станіславович

Дякуємо всім учасникам конференції студентського самоврядування за активну участь та плідну роботу.

15.09.2016