Робоча зустріч ректора з головою правління ВГО «Союз споживачів України» Школьником Л.С.

15 вересня 2016 року, ректор Київського національного університету технологій та дизайну Іван Михайлович Грищенко провів робочу зустріч з Головою Правління Всеукраїнська громадська організація «Союз споживачів України», Президентом Міжнародної Академії Стандартизації Школьником Л.С. та виконавчим директором Всеукраїнської громадської організації «Союз Споживачів України» Цільвіком О.В.

Під час зустрічі Сторони обговорили шляхи взаємовигідної співпраці,  подальші кроки та можливості щодо впровадження спільних проектів у сфері підвищення рівня освітніх послуг та сертифікації систем управління якістю освітніх програм, в рамках концептуальних засад та визнаних міжнародних стандартів, що, як зазначив Грищенко І.М.,  є одним із ключових  пріоритетів університету.

Окрім того, високо оцінивши профосвітню діяльність Київського національного університету технологій та дизайну, соціально відповідальну політику у навчанні молоді нової генерації, підтримку споживчого руху в Україні та входження у ТОП-100 кращих шкіл моди і дизайну світу, згідно рейтингу «CEOWORLD Magazine», Школьник Л.С., вручив ректору Грищенко І.М. Почесну грамоту  Президії правління Всеукраїнської громадської організації «Союзу споживачів України» та висловив побажання в подальшому  зростанню міжнародного іміджу університету на світовій арені надання освітніх послуг вищими навчальними закладами.

16.09.2016