Київський національний університет технологій та дизайну на 23 Форумі видавців у Львові

Київський національний університет технологій та дизайну вперше взяв участь у 23 Міжнародному Форумі видавців, який відбувся 15-18 вересня у м. Львові

Форум об’єднав біля 50 000 відвідувачів та більше 700 учасників, серед яких видавництва, автори, перекладачі, літературознавці, музиканти, художники, журналісти тощо з 28 країн світу.

Серед численних заходів форуму з дискусією на тему: “Сучасна література в сфері індустрії моди України” виступив Київський національний університет технологій та дизайну. Науково-технічною бібліотекою університету було підготовлено каталог старовинних та рідкісних видань бібліотеки в сфері історії костюма, матеріалознавства і моди.

В дискусії взяли участь директор студентського будинку моди КНУТД Івасенко М.В., професор Львівської академії мистецтв Зиновія Тканко, журналісти та дизайнери.

В результаті участі у Форумі були встановлені нові зв’язки з видавцями, намічені творчі плани з колегами зі Львівської академії мистецтв.

20.09.2016