Завершив роботу круглий стіл на тему: "Національні та міжнародні стандарти сучасного державотворення: тенденції та перспективи розвитку"

На факультеті підприємництва та права КНУТД 26 вересня 2016 року, під керівництвом завідувача кафедри господарського права Кагадія М.І. було проведено круглий стіл  на тему: "Національні та міжнародні стандарти сучасного державотворення: тенденції та перспективи розвитку".

З практичної сторони в роботі круглого столу приймали участь: юридична компанія «Лекс Консалтинг» та юридичне бюро «Іванова». Також в ньому взяли участь досвідчені вчені-правники, представники державних органів, що дало змогу провести цей захід на досить високому рівні.

Круглий стіл був присвячений пошуку шляхів удосконалення актуальних проблем та розвитку юридичних наук. Розвиток теми щодо пріоритету розвитку юридичних наук було підкреслено та проілюстровано у виступі доктора юридичних наук, професора Тімуш І.С., з виступу якої і була розпочата робота круглого столу. Також виступили доктор юридичних наук, професор, директор Навчально-методичного центру Держфінмоніторингу України Чубенко А.Г. та кандидат економічних наук, доцент, завідувач відділу Навчально-методичної роботи з суб'єктами державного фінансового моніторингу Навчально-методичного центру Держфінмоніторингу України Процюк Т. Б.

Круглий стіл "Національні та міжнародні стандарти сучасного державотворення: тенденції та перспективи розвитк" відбувся на високому науковому та організаційному рівні, та став ареною жвавих дискусій, обміну думками з проблем, що піднімалися під час її роботи. Проведення таких наукових заходів є надзвичайно корисним для практичної діяльності, поглиблення знань, отриманих в процесі навчання, формування та розвитку як практичних працівників так і здібностей студентів до наукових досліджень.

30.09.2016