Університет дбає про своїх студентів

Доброю традицією в університеті є робочі зустрічі студентів з проректорами університету, деканами факультетів, кураторами груп, керівниками підрозділів господарської частини. На цих зустрічах обговорюються питання: організації освітнього процесу, покращення умов проживання студентів в гуртожитках, заняття спортом та ін. Треба відзначити, що КНУТД один із не багатьох вишів м. Києва, який має можливість всім студентам стовідсотково надати можливість проживати в гуртожитках під час навчання. Активними учасниками зустрічей є іноземні студенти. На запитання студентів відповідали Гаркавенко Світлана Степанівна - проректор з науково-педагогічної роботи, Чабан Віталій Васильович - проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків, Баула Ольга Петрівна - декан факультету хімічних та біофармацевтичних технологій, Ольшанська Олександра Володимирівна - декан факультету економіки та бізнесу.

Дякуємо всім учасникам зустрічі за активну роботу та чекаємо результатів!

30.09.2016