Аспіранти Київського національного університету технологій та дизайну – учасники Балтійського Полімерного Симпозіуму

Аспіранти факультету хімічних та біофармацевтичних технологій взяли участь в роботі Балтійського полімерного симпозіуму, який 21-24 вересня проходив у місті Клайпеда (Литва) і був організований Каунаським технічним університетом та Вільнюським Університетом.

Аспіранти кафедр прикладної екології, технології полімерів та хімічних волокон, біотехнології, шкіри та хутра та електрохімічної енергетики та хімії Коляда Максим, Ресницький Ілля, Сайтарли Світлана, Кондратюк Ольга, Марухленко Марія та Сеник Ілона представили свої постерні доповіді.

Науковий співробітник Ілона Сеник виборола призове місце в номінації Кращий постер, тема «Graphite-carbon-polymer composites as protective coatings from electromagnetic radiation».

30.09.2016