Студенти факультету економіки та бізнесу відвідали парламентські слухання у Верховній Раді України, присвячені 75 роковинам трагедії в урочищі Бабин Яр під час Другої світової війни

27 вересня 2016 року у Верховній Раді України відбулись парламентські слухання, присвячені 75 роковинам жахливої трагедії в урочищі Бабин Яр під час Другої світової війни.

Парламентські слухання зібрали повну сесійну залу українського парламенту.

Серед присутніх були також представники Київського національного університету технологій та дизайну - студенти та викладачі факультету економіки та бізнесу. Перед початком слухань в кулуарах Верховної Ради вони мали змогу оглянути фотовиставку, присвячену трагедії Бабиного Яру.

Слухання розпочались хвилиною мовчання в пам'ять про вбитих у цьому урочищі під час окупації Києва нацистами. Кількість жертв за різними оцінками складає від 70 до 200 тисяч осіб.

Під час слухань студенти та викладачі мали можливість послухати живих свідків цих подій - праведників, які спасали в той час людей від нацистів, доповіді учених, парламентаріїв, журналістів, представників різних релігійних конфесій, громадських діячів.

Наприкінці слухань до зали Верховної Ради прибули Президент України Петро Порошенко та Президент Ізраїлю Реувен Рівлін, який виступив з промовою щодо роковин страшної трагедії Бабиного Яру, уроків історії та сучасних подій у світі.

Студенти та викладачі нашого університету надзвичайно насичено та пізнавально провели час на парламентських слуханнях, узнали багато нового щодо подій Другого світової війни та трагедії Бабиного Яру зокрема, послухали доповіді та обмінялись враженнями по закінченню слухань.

03.10.2016