Вручення звання «Почесний доктор КНУТД» Амарендра Бгушан Дгіраж

В Київському національному університеті технологій та дизайну відбулось урочисте засідання Вченої ради університету з нагоди 86-ї річниці з дня заснування університету. З цією подією всіх привітав ректор університету професор Іван Грищенко.

На засіданні був присутній наш гість Амарендра Бгушан Дгіраж. Він є генеральним директором і головним редактором журналу “CEOWORLD”- це провідний діловий і технічний журнал, що випускається виключно для керівників та топ-менеджерів підприємств по всьому світу. Професор Амаренда - академічний член Афінського інституту освіти і досліджень (ATINER) у відділі дослідження менеджменту і відділі дослідження маркетингу. Має великий досвід роботи з міжнародними податковими системами, глобальною мобільністю, міжнародним фондом оплати праці, людськими ресурсами і у сфері наданні послуг.

Амарендра Бгушан Дгіраж тісно співпрацює з університетом. Рішенням Вченої ради КНУТД йому було присвоєно звання «Почесний доктор Київського національного університету технологій та дизайну» і вручено диплом та всі необхідні атрибути.

Містер Амарендра висловив глибоку вдячність та зазначив, що відчуває гордість, що університет надав йому велику честь і нагородив таким почесним званням. З цієї нагоди музичне привітання подарували гостю і всім членам Вченої ради солістки колективу університету «Червона калина». Вони заспівали чудові українські пісні.

Щиро вітаємо Амарендра Бгушан Дгіраж з присвоєнням йому такого почесного звання!

07.10.2016