Святковий концерт до 86-ї річниці з дня заснування університету

З нагоди 86-ї річниці з дня заснування Київського національного університету технологій та дизайну відбувся святковий концерт для студентів, викладачів та співробітників університету та наших почесних гостей.

З вітальним словом виступив ректор університету професор Грищенко Іван Михайлович. Він щиро вітав усіх присутніх та побажав всім наснаги та творчих успіхів.

Як завжди до нашого університету завітали найкращі пісенні колективи України. Академічний український фольклорно-етнографічний ансамбль «Червона калина» подарував всім студентам, працівникам та гостям університету свої кращі вокальні, хореографічні та музичні твори.

Українська пісня, лірична чи жартівлива, не залишає байдужим нікого. Тож не дивно, що присутні підспівували і навіть підтанцьовували разом з артистами.

Чоловічий гурт «Козацькі забави» додав козацького колориту.  Музиканти з цього гурту є першопроходцями ідеї відродження історичної козацької слави України. Запальні та веселі козацькі пісні вмить запалили вогники в серцях присутніх.

В ході концертної програми були також виконані твори для академіків Національної академії педагогічних наук України та для наших гостей з Грузії та Польщі.

Дякуємо артистам за чудові виступи та гарний настрій, що вони подарували всім присутнім!

07.10.2016