Засідання оновленого наукового гуртка кафедри бізнес-економіки «Молодіжний конгломерат бізнес-ідей»

На кафедрі бізнес-економіки КНУТД відбулось перше засідання оновленого наукового гуртка «Молодіжний конгломерат бізнес-ідей» (під керівництвом проф. Борецької Наталії Петрівни та доц. Янковець Тетяни Миколаївни). Мета діяльності гуртка – генерація бізнес-ідей у молодіжному середовищі та пошук шляхів їх реалізації з застосуванням сучасних наукових підходів в управлінні успішною діяльністю новостворених компаній.

Перше засідання наукового гуртка на тему «Історії успіху видатних підприємців» відбулось 6 жовтня. У засіданні приймали участь студенти кафедри, аспіранти та викладачі. Змістовні та цікаві доповіді підготували студенти 3 курсу та 4 курсів: Задорожний Владислав, Островський Дмитро, Ковтун Ганна, Савон Марина, Щур Таїсія, Губенко Людмила, Сінілкіна Анна.

Усіх присутніх надихнули приклади життя та шляху до успіху в улюбленій справі Генрі Форда – винахідника конвеєрної технології та засновника американської автомобільної промисловості, Стіва Возняка – винахідника сучасного комп’ютера та співзасновника разом зі Стівом Джобсом компанії Apple, Уоренна Баффета – американського інвестора та підприємця, Эдуарда Майберга – талановитого лікаря та засновника онкологічної клініки «Лісод» неподалік від м. Києва, Оле Кірка Крістіансена – засновника компанії Lego. Усі доповіді супроводжувались презентаціями та відеосюжетами.

Обговорення доповідей дозволило зробити висновок, що на шлях до успіху як у бізнесі, так й у житті сильний вплив мають такі чинники, як: цілеспрямованість, наполегливість, відданість улюбленій справі, підтримка сім’ї, друзів та партнерів, життєрадісність та почуття гумору, креативність, постійний пошук нових бізнес-ідей, новаторство, вміння ризикувати, віра у власні сили.

Наступне засідання наукового гуртка «Молодіжний конгломерат бізнес-ідей» відбудеться 28 жовтня о 13:30 в ауд. 4-1003. Тема «Start-up – шлях до успіху. Власна справа». Запрошуються студенти, аспіранти та викладачі як кафедри бізнес-економіки, так й інших кафедр університету.

10.10.2016