Студенти та викладачі КНУТД на Міжнародному туристичному салоні «Україна 2016»

7 жовтня 2016 року студенти факультету економіки та бізнесу, які навчаються на освітній програмі «Туристичний бізнес» разом з кураторами академічних груп - доц. Бугас Наталією Валеріївною, доц. Волошенко Оленою Олексіївною, доц. Бугасом Василем Валерійовичем, відвідали 23-ю Міжнародну виставку туризму UITM – Міжнародний туристичний салон «Україна 2016», організатором якого була виставкова компанія «Прем’єр Експо».

У роботі Міжнародного туристичного салону «Україна 2016» взяли участь понад 100 туристичних компаній, туроператорів, національних і місцевих туристичних і транспортних агенцій та організацій, готелів, страхових компаній, представництв багатьох країн світу - Болгарії, Домініканської Республіки, Індонезії, Індії, Італії, Куби, Китаю, Палестини, Перу, Словаччини,Таїланду, Танзанії,Угорщини, Франції.

Студенти ФЕБ, як майбутні фахівці з туризму, взяли участь у насиченій діловій програмі щодо анонсування нових туристичних напрямів, презентації маршрутних програм та бонусних систем, тренінгових навчаннях з продажу власного туристичного продукту. Віртуозні майстер-класи, проведені відомими фахівцями, надали змогу ознайомитись з найсучаснішими методами та підходами щодо оцінювання стану ринку туристичних послуг, інформації про потенційних клієнтів та їх очікування, аналізу активності конкурентів у найкоротші терміни.

Щорічний Міжнародний туристичний салон «Україна» відіграє значну роль у розвитку туристичної індустрії в нашій країні. За роки свого існування туристичний салон став площиною для виходу багатьох українських компаній на міжнародну арену, демонстрації України як привабливого туристичного напрямку для представників багатьох країн світу, налагодження співпраці між вітчизняними та іноземними туристичними компаніями.

Результатом відвідування студентами та викладачами факультету економіки та бізнесу Міжнародного туристичного салону стали підписання угод та намірів про співробітництво з провідними українськими туроператорами та редакцією журналу «Міжнародний туризм». Здійснено домовленості щодо проведення майстер-класів та тренінгів провідними фахівцями туристичної галузі для студентів освітньої програми «Туристичний бізнес» у Київському національному університеті технологій та дизайну, а також можливості проходження студентами виробничої практики на підприємствах туристичного та готельного бізнесу України.

12.10.2016