Кафедра технології та конструювання швейних виробів провела зустріч відомого українського дизайнера Jannet von Klingen зі студентами КНУТД

Співробітники кафедри технології та конструювання швейних виробів провели зустріч відомого українського дизайнера Jannet von Klingen зі студентами факультетів технологій, сервісу і моди (ТСМ) і дизайну 20 жовтня 2016 року в стінах рідного університету. Jannet von Klingen– випускниця кафедри технології та конструювання швейних виробів, набуті навички і знання дозволили їй стати успішним майстром своєї справи. Безпосередньо завідувач кафедри технології та конструювання швейних виробів проф. Сергій Миколайович Березненко представив її аудиторії. Тепла, дружня обстановка і бажання студентів почути про життєвий досвід і часу проведеному в стінах університету змусили час невблаганно промчати.

Також Jannet von Klingen поспілкувалася зі студентами на різні Fashion теми, поділилася зі своїми професійними секретами і власним шляхом створення свого бренду. Розповіла майбутнім фахівцям, що їх спеціальність на сьогоднішній день найбільш затребувана в Україні та Європі!

Захоплюємося нашої випускницею і вдячні їй за підтримку, і натхнення, подароване нашим студентам для розвитку творчої майстерності в індустрії моди!

Її особиста думка, яка, в повній мірі, збігається з нашою Jannet von Klingen виклала на своїй сторінці.

Ще більше фото на сторінці кафедри ТКШВ.

25.10.2016