Щорічний концерт для першокурсників «Золота осінь»

Сьогодні в Київському національному університеті технологій та дизайну відбулося свято «Золота осінь». Це традиційний щорічний концерт, який збирає активних, молодих, креативних студентів нашого університету. Їх підтримують і вболівають викладачі та наставники.

Саме тут першокурсники всіх факультетів можуть показати себе у яскравих привітаннях. Всі факультети університету підготували для присутніх свої творчі візитівки. В кожному номері відчувалась любов до рідного університету та гордість за обрану майбутню професію.

Але не тільки студенти перших курсів дарують радісні емоції. Вже досвідчені артисти, студенти КНУТД – учасники наших творчих колективів радо вітали всю студентську спільноту своїми яскравими виступами. Найкращі привітання першокурсників та гостей подарували студія Етно-ждазу, народний колектив «Червона Калина», народний вокальний ансамбль «СМАЙЛ», народний ансамбль естрадного танцю БУМ, Атр-гурт «МЕХАНУШКИ» та театральна студія КНУТД.

Свято Золотої осені завжди збирає багато друзів. Цього разу привітати наших першокурсників прийшли срібний призер Чемпіонату України з УШУ , представник київської федерації з УШУ, керівник спортивної секції УШУ в КНУТД Євген Стельмах та чемпіонка України з УШУ Марія Стельмах.

Сюрпризом для гостей стала хореографічна прем’єра Народного ансамблю естрадного танцю БУМ спільно з друзями з Білорусі, групою ІОWА, яка подарувала нам свою пісню «Посміхнись».

Завершили святковий концерт своїм грандіозним виступом три вокальних колективи, серед яких новий міжнародний гурт «FREEDOM», Лауреати Міжнародного пісенного фестивалю «ДОЛЯ» - у складі якого іноземні студенти нашого університету, студія народної пісні «Червона калина» та народний вокальний ансамбль «СМАЙЛ».

Щасти вам, дорогі першокурсники, і в навчанні, і в творчості! Вітаємо Вас з яскравим дебютом!

25.10.2016