Студенти кафедри промислової фармації на виставці «LABCompLEX» Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. НІ-TECH»

19-20 жовтня студенти та викладачі кафедри промислової фармації факультету хімічних та біофармацевтичних технологій відвідали IX міжнародну виставку «LABCompLEX» Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. НІ-TECH». У рамках роботи виставки взяли участь в Міжнародній конференції «Тенденції в області фармацевтичного виробництва і технологій в контексті розвитку української фармгалузі».

Виставка – це єдиний масштабний захід в Україні, що охоплює всі сегменти фармацевтичної  галузі – наукові дослідження та розробки,  виробництво, стандартизацію та метрологію, контроль якості тощо. Участь у таких заходах дозволяє студентам набути професійні компетенції та дає унікальну можливість обмінятися думками та ідеями, надихнутися на нові проекти.

26.10.2016