КАФЕДРА ФІЛОСОФІЇ, ПОЛІТОЛОГІЇ ТА УКРАЇНОЗНАВСТВА: ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

13 жовтня  2016 року  кафедра  філософії, політології  та українознавства провела  круглий  стіл до присвячений Дню  захисника України, Дню Покрови Святої Богородиці, та  Дню Українського козацтва. В роботі  круглого столу  взяли участь студенти  першого курсу  та  викладачі  кафедри ФПУ.

В рамках заходів присвячених Дню захисника України та з метою громадянсько-патріотичного виховання й вивчення проблеми державотворення 6 жовтня 2016 року кафедрою приватного та публічного права та кафедрою філософії, політології та українознавства була організована екскурсія у Музей Гетьманства для студентів групи БП-2-16 факультету підприємництва та права. Студенти відвідали музей у супроводі свого куратора Головащук А.П. Під час екскурсії студенти дізнались, що Музей Гетьманства є державним культурно-освітнім та науково-дослідним закладом історичного профілю, осередком і пам'яткою матеріальної та духовної культури пов'язаної з історією та традиціями козацько-гетьманської доби. Студенти оглянули експозицію музею, яка представлена наступними залами: Івана Мазепи, Богдана Хмельницького, Пилипа Орлика та Павла Скоропадського. Під час відвідування музею студенти також збагатили свій художньо-естетичний досвід відвідавши виставку та познайомившись з живописом Юлії Седюк та графікою Констянтина Нагорного.

27.10.2016