Фотовиставка «Україна: погляд молодих»

Другий рік поспіль в Посольстві України в м Абу-Дабі, столиці Об'єднаних Арабських Еміратів Київський національний університет технологій та дизайну спільно з Почесним Доктором КНУТД, професором Херш Чадха проводить виставку студентських фоторобіт, присвячену Дню Незалежності України.

В цьому році Київський національний університет технологій та дизайну представляє фотовиставку «Україна: погляд молодих», до якої увійшли кращі роботи студентів – переможців міжнародних та всеукраїнських конкурсів, проведених університетом протягом 2015-2016 навчального року.

Студентська молодь – мобільна, креативна і допитлива спільнота, яка багато часу присвячує подорожам, спостереженням, комунікації. Свідомо обравши фах фотографа, вони вчаться дивитись на світ через об’єктив фотокамери і передавати людям свої почуття, настрій, думки, погляди, переконання. А ми, знайомлячись з їх кращими творчими доробками, отримуємо можливість  побачити як знайомі, так і унікальні сюжети очима сучасної молоді, заряджаємося їх енергією і оптимізмом,  переконаністю у те, що «Краса врятує Світ».

Метою виставки є створення образу України таким, яким його сприймають сучасні молоді українці. Демонстрація кращих студентських робіт,  покликана свідчити про те, що сучасна молодь в Україні цікавиться та дорожить неповторною красою  рідної природи, дбайливо відноситься до історичної спадщини, розуміється на гармонії урбаністичного простору, цінує  щирість і доброту у людських стосунках.

На виставці представлені фотороботи студентів Київського національного університету технологій та дизайну, Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого,  Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Автори робіт фотовиставки «Україна: погляд молодих» представляють різні вітчизняні школи фотомистецтва та фотодизайну, а самі роботи відображають багатогранні інтереси та уподобання молодих фотомитців. Разом з тим, у погляді сучасної молоді на свою країну яскраво виражене захоплення її природою, традиціями, людьми, вічними цінностями буття.

27.10.2016