Науковці кафедри біотехнології, шкіри та хутра – учасники ICAMS 2016 в Румунії

Науковці кафедри біотехнології, шкіри та хутра проф. Андреєва О. А., доц. Майстренко Л. А. та аспірант Ніконова Анна представили наукові здобутки на VI Міжнародній конференції сучасних матеріалів і систем ICAMS-2016, яка проходила 20-22 жовтня 2016 року в м. Бухарест (Румунія) і була організована Національним інститутом досліджень і розробок текстилю та шкіри (INCDTP) та Науково-дослідним інститутом шкіри та взуття (ICPI).

Метою  конференції було об'єднання вчених, інженерів та експертів з усього світу, обмін власним досвідом, новими ідеями і результатами досліджень, обговорення важливих питань, пов'язаних з новими матеріалами і системами в шкіряному виробництві, а також забезпечення спільної праці в межах цієї галузі.

Аспірант кафедри біотехнологїі, шкіри та хутра Ніконова Анна представила доповідь на конференції та взяла участь в обговоренні  питань інноваційних і функціональних матеріалів, біоматеріалів, систем і технологій, що включають сучасні методи обробки та інноваційні програми. В рамках роботи конференції особливу увагу було приділено питанням управління якістю та конкурентоспроможності шкіряних матеріалів на світовому ринку та їх впливу на навколишнє середовище.

28.10.2016