Прилюдний захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук відбудеться 29 листопада 2016 року о 12-00 годині у залі засідань  КНУТД, I корпус, 3-й поверх:

1. НАТРОШВІЛІ СВІТЛАНИ ГЕННАДІЇВНИ на тему „Стратегія економічного розвитку вищого навчального закладу в умовах ринкових трансформацій” за  спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)

Науковий консультант:

Захарін Сергій Володимирович, доктор економічних наук, с.н.с., професор кафедри менеджменту і маркетингу Київського національного лінгвістичного університету МОН України

Роботу виконано в Київському національному університеті технологій та дизайну МОН України

Офіційні опоненти:

Лабурцева Олена Іванівна, доктор економічних наук, професор, професор кафедри маркетингу та реклами Київського національного торговельно-економічного університету;

Ляшенко Олександра Миколаївна, доктор економічних наук, професор,  учений секретар Національного інституту стратегічних досліджень;

Маргасова Вікторія Геннадіївна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту Чернігівського національного технологічного університету.

Вчений секретар

спеціалізованої вченої ради Д 26.102.05                                                    Чубукова О.Ю.