Студенти факультету економіки та бізнесу КНУТД у Національному військово-історичному музеї України

28 жовтня – День визволення України від німецько-фашистських загарбників. В цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів.

З цієї нагоди СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ КНУТД відвідали Національний військово-історичний музей України.

За роки свого існування музей посів почесне місце в системі культурно-освітніх установ Збройних Сил України та серед історичних музеїв країни як центр наукової роботи та військово-патріотичного виховання.

Студенти ознайомилися з експонатами Військового музею України  та відкрили якісно нові сторінки багатовікової історії українського народу з його славними військовими традиціями.

Актуальною є інформація про героїчні вчинки українських військовослужбовців, особливо бійців добровольчих батальйонів у антитерористичній операції на Донбасі, волонтерів та інших громадян, які зробили значний внесок у зміцнення обороноздатності України.

Студенти спеціальності «Облік і аудит» (гр. МгОА 1-16) отримали приємні враження під час ознайомлення з експозиціями давніх часів, Київської Русі, Періоду козацтва, Україна в війні ХХ ст., Українці у війні в Афганістані 1979–1989 рр., Збройні сили України на захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України 2014–2015 рр.

Відвідування музею виховує у кожному становлення громадянина-патріота України, готового брати на себе відповідальність, сприяти єдності української нації та встановленню громадянського миру й злагоди в суспільстві.

01.11.2016