Зустріч зі студентами з Донеччини на факультеті хімічних та біофармацевтичних технологій

29 жовтня 2016 року делегація студентів 1 курсу Слов’янського хіміко-механічного технікуму спеціальності 226 «Фармація» (освітній рівень «молодший бакалавр») на чолі з директором технікуму Котляровим О. В. відвідала факультет хімічних та біофармацевтичних технологій КНУТД. Делегацію приймали студенти та науково-педагогічні працівники кафедри промислової фармації та кафедри електрохімічної енергетики та хімії.

Доценти кафедри промислової фармації Бессарабов В.І. та Деркач Т.М. презентували майбутнім фармацевтам зі Слов’янська освітні програми та можливості подальшого навчання в КНУТД на базі кафедри, яка є потужним сучасним науково-освітнім комплексом університету. Доцент Пальчевська Т.А. ознайомила гостей з навчальною та науковою літературою зі спеціальності, яка використовується в навчальному процесі.  Далі гостям показали наукове обладнання навчально-наукової лабораторії молекулярної фармакології, хемогеноміки та біогеронтології (науковий керівник канд. хім. наук Бессарабов В.І), в якій магістранти кафедри Шелігацька О. та Горюшин І. продемонстрували дизайн  наукового експерименту з вивчення кінетики інгібування бутирилхолінестерази сироватки крові людини на скануючому УФ-спектрофотометрі OPTIZEN POP (Південна Корея).

Великий інтерес у гостей кафедри викликала екскурсія в навчальну лабораторію технології фармацевтичних препаратів, в якій магістрант Дерипапа В. продемонстрував виконання фармакопейних тестів «Розчинення» та «Розпадання» твердих лікарських форм на лабораторних установках PharmaTest (Німеччина). Доцент Кузьміна Г.І. та асистент Здерко Н.П. розповіли про можливості працевлаштування випускників кафедри на фармацевтичних підприємствах України та Європи. Старший інженер-технолог лабораторії R&D Київського вітамінного заводу Оболоник А.В. відповів на запитання гостей щодо компетенцій, які необхідно набути для успішного працевлаштування в фармацевтичній галузі.

Далі гості зі Слов’янська відвідали кафедру електрохімічної енергетики та хімії, де завідувач кафедри професор Барсуков В.З. розповів про альтернативні електрохімічні системи та фізико-хімічні методи при розробці активних матеріалів електрохімічних джерел струму, можливості науково-дослідної роботи студентів на кафедрі. Доцент кафедри Твердохліб В.С. провів оглядову екскурсію по навчальним та науковим лабораторіям кафедри.

Співробітники кафедр промислової фармації та електрохімічної енергетики та хімії обговорили з директором технікуму Котляровим О.В. перспективи розбудови подальшого співробітництва факультету хімічних та біофармацевтичних технологій КНУТД з технікумом в напрямку професійної орієнтації студентів.

01.11.2016