Участь у роботі ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Чиста вода: фундаментальні, прикладні та промислові аспекти»

26-28 жовтня 2016 науковці проф. Мокроусова О. Р., проф. Андреєва О. А., доц. Майстренко Л. А. та аспіранти Ніконова А.В., Марухленко М. О. кафедри біотехнології, шкіри та хутра взяли участь у роботі ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Чиста вода: фундаментальні, прикладні та промислові аспекти», організованої Національним технічним університетом «Київський політехнічний інститут» та Польською Академією Наук. Аспіранти кафедри Ніконова Анна та Марухленко Марія також представили доповіді на конференції.

В рамках роботи конференції обговорено питання та проблеми, що стосуються очищення стічних вод підприємств, ґрунтових вод і вод річкових басейнів.

На конференції також обговорювалися питання трансферу ресурсоефективних технологій за допомогою міжнародних проектів.

01.11.2016