КНУТД на освітньому форумі "Успішний 11- класник"

29.10.2016 р. Центр доуніверситетської та індивідуальної освіти взяв участь у виставці ТОП Університетів освітнього форуму «Успішний 11-класник» для учнів випускних класів шкіл.

На форум завітали такі університети: КНУ ім. Тараса Шевченка, НТУУ «КПІ», НМУ ім. О.О. Богомольця, КНЕ, Національний авіаційний університет, Національний університет “Києво-Могилянська академія”, Острозька академія, КНУ будівництва і архітектури, Київський університет ім. Бориса Грінченка, Київський національний торгівельно-економічний університет, Київський національний університет технологій та дизайну, Національний університет харчових технологій та Державний університет телекомунікацій.

На форум були запрошені випускники та учні 11 класів шкіл міста Києва та області, які ознайомились з особливостями правил прийому та можливостями отримання вищої освіти у ВНЗ.

Представники Київського національного університету технологій та дизайну презентували професії та спеціальності, за якими пропонується навчання, факультети та курси підготовки до ЗНО. Учасники форуму мали можливість подивитись фільми про життя Університету, отримати інформацію та буклети про спеціальності, за якими можна навчатися.

01.11.2016