Офіційне підписання меморандуму про співпрацю між Київським молодіжним центром та Київським національним університетом технологій та дизайну

24 жовтня 2016 року у стінах нашого університету було підписано Меморандум про співпрацю між Комунальною установою виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський молодіжний центр» та Київським національним університетом технологій та дизайну.

Угоду підписали: ректор КНУТД, академік Іван Михайлович Грищенко та директор Київського молодіжного центру Анна Станіславівна Куценко. Присутніми на підписанні угоди були декан факультету економіки та бізнесу, професор Олександра Володимирівна Ольшанська, доцент кафедри фінансів та фінансово-економічної безпеки Талят Енверович Белялов та голова  первинної профспілкової організації студентів КНУТД, доцент Роман Юрійович Кожушко. Під час зустрічі було обговорено стратегічні напрями майбутньої співпраці, шляхи їх реалізації та створення відповідних умов.

Згідно з підписаним Меморандумом, співпраця нашого університету з Київським молодіжним центром передбачає діяльність, спрямовану на створення умов для постійного інтелектуального, морального та духовного розвитку студентської молоді, сприянняреалізації  її творчого потенціалу, працевлаштуванню та зайнятості у вільний від навчання час, популяризації молодіжного підприємницького руху, формування здорового способу життя в молодіжному середовищі.

З цією метою Київським молодіжним центром та нашим університетомрозроблено програму підготовки та організації цілого ряду просвітницьких,  науково-дослідних, тренінгових  та  профорієнтаційних заходів. Заплановано проведення навчально-ознайомчих курсів, семінарів, майстер-класів, тематичних зустрічей, конкурсів студентськихбізнес-проектів та інших заходів, спрямованих на можливість самореалізації молоді та активного залучення її до суспільно-громадського життя країни.

Першим спільним проектом стане Регіональний конкурс бізнес-планів, який відбудеться на початку 2017 року.

02.11.2016