Леонід Гавриш – почесний доктор університету

В Київському національному університеті технологій та дизайну відбулось урочисте вручення Гавришу Леоніду Тарасовичу звання «Почесний доктор КНУТД».

Гавриш Леонід Тарасович – Голова спостережної ради акціонерного товариства «Володарка» (м. Вінниця), академік Української технологічної академії, заслужений працівник промисловості України, Президент Гільдії виробників одягу.

В 1969 році Леонід Тарасович закінчив механічний факультет КТІЛП (КНУТД в минулому), а зараз є членом Наглядової ради КНУТД. Пан Гавриш постійно допомагає університету, зокрема забезпечує широке поле практики для студентів, створює нові науково-навчальні лабораторії.

Студентський також зацікавився цією подією. Вони взяли інтерв’ю у Почесного доктора КНУТД Леоніда Гавриша і поцікавились його цікавим життєвим шляхом.

Щиро вітаємо Гавриша Леоніда Тарасовича з присвоєнням йому такого почесного звання!

03.11.2016