ВЧИМОСЯ ПРЕЗЕНТУВАТИ ВЛАСНІ БІЗНЕС-ІДЕЇ. Засідання наукового гуртка кафедри бізнес-економіки «Молодіжний конгломерат бізнес-ідей»

28 жовтня 2016 року на кафедрі бізнес-економіки КНУТД відбулось друге засідання оновленого наукового гуртка «Молодіжний конгломерат бізнес-ідей» на тему «Start-up – шлях до успіху. Власна справа» (під керівництвом доц. Янковець Тетяни Миколаївни).

На засіданні гуртка студенти презентували власні бізнес-ідеї та бачення їх реалізації. Було поставлено завдання спочатку описати бізнес-ідею у 140 символах. Оволодіння цією навичкою дозволяє більш чітко сформулювати власне розуміння сутності бізнес-ідеї та швидко зацікавити тих, кому вона презентується. І далі власне презентація бізнес-ідеї з вказанням її унікальності або суттєвих відмінностей від того, що вже існує на ринку.

Засідання гуртка пройшло в теплій атмосфері дружнього та доброзичливого ставлення один до одного. Кожна бізнес-ідея обговорювалась з повагою до доповідача та надихала інших, внаслідок чого отримувала слушні щирі пропозиції щодо її покращення. Студенти, які приймали участь як слухачі, після засідання виявили бажання презентувати власні бізнес-ідеї, для чого було проведене додаткове засідання 2 листопада 2016 року.

Загалом представлено 15 бізнес-ідей, які, в основному, спрямовані на те, що цікавить молодь – відпочинок, розваги, при цьому наголос було зроблено на інтелектуальному розвиткові та укріпленні відносин з близькими людьми.

Одна ідея має суспільне і соціальне значення та спрямована на розвиток технічних здібностей людей. Цінність цієї ідеї полягає у тому, що її реалізація як цілісної державної програми сприятиме формуванню цілого покоління людей, сприйнятливих до інновацій, що за досвідом Японії може призвести до значного соціально-економічного розвитку країни.

Багато представлено ідей, засобом реалізації яких є створення мобільних додатків, що суттєво економить витрати і час споживачів, від чого їх привабливість зростає.

Після обговорення бізнес-ідей студентам було видане завдання обґрунтувати їх з фінансової точки зору для пошуку потенційних інвесторів. Під кожну реальну ідею будуть підготовлені бізнес-плани як інтелектуальні продукти студентів, які вони можуть використовувати у подальшій своїй діяльності.

Наступне засідання наукового гуртка «Молодіжний конгломерат бізнес-ідей» відбудеться 27 березня о 13:30 в ауд. 4-1003. Тема «Управління успішним підприємством – свіжий погляд». Запрошуються студенти, аспіранти та викладачі як кафедри бізнес-економіки, так й інших кафедр університету.

04.11.2016