Відбувся круглий стіл на тему: «Актуальні питання державотворення у аспекті євроінтеграційних процесів в Україні»

З метою залучення студентів до сучасної науки та обговорення імплементації європейських стандартів в українське право 2 листопада 2016 року кафедра приватного та публічного права спільно із кафедрою підприємництва та бізнесу факультету підприємництва та права було проведено студентський круглий стіл на тему: «Актуальні питання державотворення у аспекті євроінтеграційних процесів в Україні».

Під час засідання круглого столу учасники обговорили етапи державотворення в Україні, перспективи євроінтеграції України, а також економіко-правові питання, пов’язані з євроінтеграційним процесом який відбувається в Україні.

04.11.2016