19 листопада 2016 року з метою популяризації наукових досягнень в галузі шкіряно-хутрового виробництва, здобутків кафедри біотехнології, шкіри та хутра і факультету хімічних та біофармацевтичних технологій в цілому, для обміну досвідом з представниками споріднених ВНЗ, наукових установ, підприємств та ділової спільноти, обговорення перспектив розвитку матеріалів і технологій, проблем підготовки фахівців для легкої і хімічної промисловості України в Київському національному університеті технологій та дизайну відбудеться ІІ Міжнародний науково-практичний заочний семінар «Інноваційні матеріали та технології шкіряно-хутрового виробництва».

07.11.2016