Детектив

Вперше в стінах Київського національного університету технологій та дизайну було проведено квест/рольову гру - "Детектив: Увага, злочин!", організатором якого став оновлений Студентський парламент.

Студенти мали можливість приміряти на себе капелюх Шерлока і розкрити справу за допомогою дедукції. Для цього їм необхідно було розбитися на команди від 3 до 5 чоловік і допитати підозрюваних, в ролі яких вжилися члени студентського самоврядування університету. У гри було два етапи, кожен з яких тривав по півтори години. Учасники з усієї віддачею влилися в розслідування і часом будували просто неймовірні здогадки і припущення, які змушували задуматися навіть організаторів.

Найкращими детективами стала команда від факультету ХБТ під назвою "Мафіозі". Вітаємо переможців та бажаємо успіху іншим командам в наступних іграх!

07.11.2016