Відвідування студентами кафедри бізнес-економіки Аптеки-Музею на Подолі

3 листопада студенти кафедри бізнес-економіки факультету економіки та бізнесу разом з кураторами (доц. Янковець Т. М., доц. Шацька З. Я.) влаштували інтелектуальний відпочинок – прогулянку осіннім Подолом з відвідуванням Аптеки-Музею біля Контрактової площі.

Цей музей був обраний економістами не випадково. Цікавим є досвід розвитку аптечної справи більш ніж 100-річної давнини як бізнесу. Особливостями є високий професіоналізм та відповідальність власника.

Радимо цей музей усім, оскільки у ньому створена неповторна атмосфера неквапливого минулого. Відчувається, що сюди вкладена душа людей, які ретельно відтворювали усі деталі життя та роботи людини цієї професії.

Студентам факультету хімічних та біофармацевтичних технологій буде цікавою історія розвитку технології виготовлення ліків та інших фахових виробів.

Для студентів факультету дизайну, а також факультету технологій, сервісу та моди цікавим і корисним буде ознайомитися з художнім оформленням 12-ти кімнат музею, оскільки вони усі тематичні, що вплинуло на дизайн. Робота художників-оформлювачів та реставраторів заслуговує на вищу похвалу.

Студентам факультету підприємництва та права цікавим буде історичний досвід започаткування та розвитку власної аптечної справи з юридичної точки зору.

Студентів факультету мехатроніки та комп’ютерних технологій можуть зацікавити різні інженерні рішення при створенні тих механізмів та інструментів, які використовувались 100 років назад в даній справі.

Даний захід зблизив студентів різних курсів кафедри бізнес-економіки. Загалом враження від екскурсії дуже позитивне, що згуртувало ще більше дружніх студентів кафедри. Тому екскурсії будуть продовжуватися.

07.11.2016