Кафедра іноземних мов провела Тиждень іноземних мов

24.10 по 31.10 2016 р. кафедра іноземних мов організувала і провела Тиждень іноземних мов. Результатом спільної діяльності викладачів кафедри та студентів стали наступні заходи: виставка стінгазет та кросвордів, доповіді, презентації та обговорення на лінгвокраїнознавчі і професійно орієнтовані теми (для студентів старших курсів), виставка літератури іноземними мовами, музичні номери, тематичний вечір «Meeting Halloween» (відповідальні викладачі: Гальченко О. Ю., Кудрик К. О., Малінкіна В. Л., Писаренко Н. М., Ренская І. І., Сиромля Н. М., Чернець М. О.).

28 жовтня 2016 року був проведений тематичний вечір, присвячений американській культурі. В заході приймали участь студенти груп БШХ-16, БТЕ-16, БПП-16, БХВ-16, БП-2-16. Вечір розпочався з вікторини, під час якої студенти змогли перевірити свою обізнаність з різноманітних аспектів американської історії i сьогодення. Потім учасники заходу мали змогу ознайомити аудиторію з різними галузями американської культури: свята, популярні види спорту, їжа, визначні події та цікаві факти про Сполучені Штати. Наприкінці відбувся перегляд відеоматеріалу про найбільший штат Америки - Аляску. Студенти приймали жваву участь у обговоренні суворого клімату та непростих умов життя населення цього штату (викладачі Денисенко В. М., Горлатова О.М.).

В рамках тижня іноземних мов викладачами секції «німецька мова» КІМ (ст. викладачі Кетова Т. М., Моцюк Т. І., Назаренко О. В.) було проведено тематичний захід «Німецька - креативно». Студентам було представлено і опрацьовано різні соціальні та робочі форми навчання, які дозволяють зробити вивчення іноземної мови цікавішим, жвавішим, захоплюючим. Студенти виконували вправи, які сприяють успішному вивченню мови, індивідуально, парами та в групах. Також були застосовані різні способи виконання завдань: ланцюгові вправи, вправа-карусель, диктант в русі, пленум, ігрові вправи та ін. Заняття було жвавим та повчальним.

Програму тижня іноземних мов завершив тематичний вечір «Що ви знаєте про Польщу?». Викладач кафедри іноземних мов Бурлака І. Я. разом зі студентами груп БМР-1-15 та БФ-1-16 познайомили гостей заходу з культурними цінностями Польщі, її видатними постатями та особливостями польської мови.

09.11.2016